Vakencorner
|
TV för bäbisar!
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Läste följande artikel av Carl Hamilton idag. Skrämmande men föga överraskande att de vill börja hjärntvätten så tidigt som möjligt:
http://www.aftonbladet.se/vss/nyheter/story/0,2789,717740,00.html
Posted on: 2005/10/22 8:50
|
|||
|
||||
|
Anonym
|
Re: TV för bäbisar!
|
|||
|---|---|---|---|---|
|
En grej som inte hör så mycket till ämnet men som ja ändå vill berätta är detta.....
En dag när ja var på en förskolla i hissingen höll barnen (4-5år) på att dansa fast det påminde ett tag om striptease och de hade knäppt upp sina tröjor och gjorde sexuella rörelser vikade på rumpan osv de försökte alltså lika deras popidoler.. (men vi pratade om det och de slutade) för ett tag sedan tror ja det var HM som hade gjort stringtrosor för småbarn.... med jag tror faktiskt att dom skickades tillbaka vart kommer detta sluta ny libro string blöja? ...hehe det låter nästan som ja njöt av detta när ja läste egenom va ja skrivit men ja hoppas och tror att ni förstår att sådant inte var farligt..... tack för ordet masken |
||||
|
||||
|
Re: TV för bäbisar!
|
||||
|---|---|---|---|---|
|
Jag anser i alla fall att sådant här skit är förkastligt för en liten människas mentala utveckling och så har vi ju det där med konspirationen - vi vet ju alla att "världsbyggarna" anser att genom att manipulera våra känslor - så kan de senare behärska allt de önskar - att påverka människan i dessa unga år är således en effektiv grej för deras "agenda" - vänder på allting - 2upp och ner2" -
Vuxna skall vara ungar och barn skall vara vuxna - jävla ordning alltså!!! En äcklig ordning alltså!!! En så att säga: "sjuk" ordning... Hälsar: plus den lille: Ps.Hö,Hö... ( Lite barnslig kan man ju vara) - men det har f-n, i mig inget med dessa världsbyggares knäppa grejjer att göra...Ds.
Posted on: 2005/10/22 12:37
|
|||
|
"Många kommer att tro sig falla" - Många kommer att tvingas resa sig"
Inre Frid - Yttre Fred - Sann Frihet! |
||||
|
||||
|
Anonym
|
Re: TV för bäbisar!
|
|||
|---|---|---|---|---|
|
tjena shygets Plus den lille är det könet du menar
haha låter så detta måste du förklara |
||||
|
||||
Paypal
Facebook
Gå även med i vår facebook-grupp och bli en av de över 15 000 som diskuterar där.
Login
Vilka är Online
Nya medlemmar
|
test_user |
01/01/2020 |
| brifrida | 09/05/2019 |
| Turbozz | 08/15/2019 |
| Fr4nzz0n | 07/30/2019 |
| Egenerfarenhett | 05/19/2019 |
Bloggar o Länkar
I11time.dk
911 Truth i Danmark.
Se verkligheten
Dissekerar skildringar från massmedia.
Den dolda agendan
Nyheter på svenska.
Klarsikt
Mats Sederholm & Linda Bjuvgård.
Dominic Johansson
Hjälp Dominic att komma hem.
Mjölkpallen
Mjölkpallen är samlingsplatsen där bonnförnuftet tros ha sitt säte.
911truth.no
911 Truth i Norge.
Nyhetsspeilet.no
Nyheter på norska.
En bild säger mer ...
Citat från eliten som bilder.
Folkvet
Sanningen är dold bland lögnerna
Fred & Frihet
Geoengineering.se
Hur påverkar geoengineering dig?
Grundläggande frihetsbegrepp på svenska

plus den lille:







