vaken

Vakencorner




BottomBottom  Previous Topic Previous Topic  Next Topic Next Topic   Register To Post



NANO PARTIKLAR FINNS I SVININFLUENSA VACCINEN
#1


See User information
Nano Particles used in Untested H1N1 Swine Flu Vaccines
Part III: ‘It’s the vaccines, Stupid! by F. William Engdahl

http://www.globalresearch.ca/index.php?aid=15092&context=va

Kommentarerna är snart överflödiga, som Dr. Stanley Monteith säger VI KAN INTE LITA PÅ DOM VAD DOM ÄN SÄGER!

http://www.radioliberty.com/

http://hem.passagen.se/akethesnake/
------------------------------------------------------------------------
Dr. Stanley Monteith beskriver "Socialismen var inte skapad för att ta från dom rika för att ge tillbaka till dom fattiga! Socialismen var ett verktyg som skapades av Eliten för att de RIKA på slutet ska kunna kontrollera alla de fattiga!"




The Brotherhood of Darkness
http://video.google.com/videoplay?docid=-2866704516923817439#

Goggle är kända för en urusel upplösning på många videos.
Dr Stanley Monteith är en av de få experterna på Prof. Carroll Quigley som avslöjade det hemliga sällskapet, Round Table Group i London genom sin unika bok Tragedy and Hope.

Mem du kan lyssna på otrolig information. här är denna uinika fil The Brotherhood of Darkness - Montieth, Stan.mp3
http://server.firefighters.org/catalog/1999-2000/01027.mp3

Har lyssnat 6 gånger på The Brotherhood of Darkness, enastående!

Murder on the Orient Express - Dr Stanley Monteith , Stan.mp3.

http://server.firefighters.org/catalog/1999-2000/01134.mp3

Ladda ner Gary Allens berömda tal om hur Världsbyggarna i London formade vår värld och våra politiska ideologier, som Kommunismen som finansierades fram av familjer i Committee of 300: The Establishment (C.F.R.) - Allen, Gary.mp3.

http://server.firefighters.org/catalog/1999-2000/01005.mp3


Quotes: David Rockefeller
"We are on the verge of a global transformation. All we need is the right major crisis and the nations will accept the New World Order."

At the Business Council for the UN, Sept. 14, 1994

Citat: David Rockefeller

”Under mer än ett århundrade, har ideologiska extremister i vardera änden av det politiska spektrumet kastats sig med glädje över publicerade nyhets incidenter. Som till exempel mitt sammanträffande med Castro som används för att attackera Rockefeller familjen över deras enorma påstådda inflytande inom Amerikanska politiska och ekonomiska institutionerna. En del tror att vi är en del av en hemlig sammansvärjning som arbetar mot USA:s bästa intressen! Beskrivningen av min familj och mig som Internationalister som konspirerar med andra runt om i vår värld för att bygga en mer enhetlig global politisk och ekonomisk struktur, kalla den gärna, ”en värld” om du vill! Om detta är anklagelsen. Så erkänner jag mig skyldig, och jag är stolt över det!”
Källa: David Rockefeller, Memoirs, Random House, 2002, sid. 405

Här erkänner David Rockefeller Konspirationen New World Order, och USA slutlliga öde och sän säger David Rockefeller ...erkänner jag mig skyldig, och jag är stolt över det!”

MIN STÅENDE UPPMANING TILL ER ALLA LÄR ER ATT SPARA ALL INFORMATION, DÄRFÖR DET DU HITTADE KAN EN DAG OKSÅ FÖRSVINNA!


Posted on: 2009/10/9 23:15
 Top  Twitter  Facebook  Google Plus  Linkedin  Del.icio.us  Digg  Reddit  Mr. Wong 


Re: NANO PARTIKLAR FINNS I SVININFLUENSA VACCINEN
#2


See User information
Inför den Trilateral Kommissionens möte i juni 1991 sade David Rockefeller såhär:

”Vi är tacksamma till Washington Post, New York Times, Time Magazine och andra stora publikationer vars direktörer har bevistat våra möten och respekterat deras löften om diskretion i nästan fyrtio år. Det hade varit omöjligt för oss att utveckla vår plan för världen om vi hade utsatts för publicitetens ljus under de åren. Men, världen är nu mer sofistikerad och förberedd att marschera mot en världsregering. Den övernationella suveräniteten av en intellektuell elit och världsbankirer är sannerligen att föredra till den nationella själv-riktning utövad i gångna sekel.”



Informationsrikedom = Val = Frihet

Informationsbrist = Beroende = Kontroll


Posted on: 2009/10/10 0:15
Anti-Korruptionsbyrån - Blogg om den Nya Världsordningen och Revisionism!
 Top  Twitter  Facebook  Google Plus  Linkedin  Del.icio.us  Digg  Reddit  Mr. Wong 








dvd-infobeställning banner längst ned.
Ikoner
Paypal
Stötta Vaken med en månatlig donation
Facebook
Gå även med i vår facebook-grupp och bli en av de över 15 000 som diskuterar där.
Login
Annonsorer och reklam
Annonser:






Annonsorer och reklam 2


Creeper MediaCreeper
Vilka är Online
22 user(s) are online (22 user(s) are browsing Forum)

Members: 0
Guests: 22

more...
Nya medlemmar
test_user
test_user
01/01/2020
brifrida 09/05/2019
Turbozz 08/15/2019
Fr4nzz0n 07/30/2019
Egenerfarenhett 05/19/2019
Bloggar o Länkar

I11time.dk
911 Truth i Danmark.
Se verkligheten
Dissekerar skildringar från massmedia.
Den dolda agendan
Nyheter på svenska.
Klarsikt
Mats Sederholm & Linda Bjuvgård.
Dominic Johansson
Hjälp Dominic att komma hem.
Mjölkpallen
Mjölkpallen är samlingsplatsen där bonnförnuftet tros ha sitt säte.
911truth.no
911 Truth i Norge.
Nyhetsspeilet.no
Nyheter på norska.
En bild säger mer ...
Citat från eliten som bilder.
Folkvet
Sanningen är dold bland lögnerna
Fred & Frihet
Geoengineering.se
Hur påverkar geoengineering dig?
Grundläggande frihetsbegrepp på svenska

RSS